Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Sinop Adliyesi Sözleşmeli Personel Alımları Aday Tespit Listeleri Hakkında Duyuru...!!!
01.06.2023

T.C.

SİNOP

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

DUYURU

 

                        Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünce 2023 Yılı için 10.719 Sözleşmeli Personel Alımı Sınav izni kapsamınca Sinop Adliyesine 2 Sözleşmeli Zabıt Katibi. 2 Sözleşmeli Mübaşir, 2 Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi; Ayancık Adliyesine 3 Sözleşmeli Zabıt Katibi, 1 Sözleşmeli Mübaşir, 1 Sözleşmeli Şoför; Türkeli Adliyesine 1 Sözleşmeli Zabıt Katibi, 1 Sözleşmeli Mübaşir, 1 Sözleşmeli Şoför ve 1 Sözleşmeli Hizmetli sözleşmeli personel alımına ilişkin aday tespit listeleri aşağıda listelenmiştir. 

 

                      Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkievleri Genel Müdürlüğünce 2023 yılı için 9.512  Sözleşmeli Personel Alımı Sınav izni kapsamında Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna 2023 yılı için 1 Adet Sözleşmeli Tekstil Teknisyeni alımına ilişkin aday tespit listesi aşağıda belirtilmiştir.

 

                     Adalet Bakanlığı İcra İşleri Daire Başkanlığının 2023 Yılı için 700 Sözleşmeli İcra Katipliği Alımı sınav izni kapsamınca Gerze Adliyesine 1 Sözleşmeli İcra Katibi alımına ilişkin aday tespit listeleri aşağıda listelenmiştir.

 

                    1 - Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımına ilişkin başvuru yapan  ve sıralamaya giren adayların 05/06/2023 tarih saat: 09:00'da Sinop Adliyesinde boy-kilo ölçümü uygulamasına katılacağı, uygulamaya gelirken yanlarında nüfus cüzdanları ve Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartlarını getirmelerinin zorunlu olduğu;

 

             2 – Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve Sözleşmeli İcra Katipliği klavye uygulama sınavının 09 Haziran 2023 tarih saat: 09:00 da Sinop Adliyesinde yapılacağı ve uygulama sınavına katılacak adayların sınava gelirken nüfus cüzdanları ile gelmelerinin zorunlu olduğu;

 

                    3 – Diğer Tüm unvanlar için yapılacak olan  sözlü sınavda adayların yanlarında kimlik belgelerini bulundurmaları zorunludur.

 

                Komisyonumuzca tüm unvanlar için 19/06/2023 tarihinde yapılacak olan sözlü sınava girmeye hak kazanacak adaylara ait liste 15/06/2023 tarihinde Sinop Adliyesine ait internet sitesinden ilan edilecektir.

 

               Adaylara ayrıca yazılı bildirim yapılmayacak olup, belirtilen gün ve saatte uygulama ve sözlü sınavlar yapılacaktır. Adaylar sınava kimlik belgeleri bulunmaksızın kabul edilmeyeceklerdir.

 

                   İlanen tebliğ olunur. 01/06/2023

 

                                                                                                                                                    ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

- Koruma ve Güvenlik Görevlisi Aday Tespit Listesi 

 

- Zabıt Katipliği Aday Tespit Listesi

 

- Mübaşir Aday Tespit Listesi

 

- Şoför Aday Tespit Listesi

 

- Tekstil Teknisyeni Aday Tespit Listesi

 

- İcra Katipliği Aday Tespit Listesi

 

- Hizmetli Aday Tespit Listesi

Adres

Kefevi Mah. Hükümet Meydanı No:4, 57000 Merkez/Sinop

Telefon

0368 261 2546

0368 261 2641

E-Posta

sinopcbsisaretadalet.gov.tr